Głośne #LepiejBezSmogu – finał akcji Saint-Gobain w gliwickiej szkole

Uroczystym finałem konkursu organizowanego przez gliwicką Szkołę Podstawową nr 8 i marki ISOVER, RIGIPS, WEBER zakończono 3 edycję kampanii społecznej #LepiejBezSmogu. Uczniowie poszerzyli wiedzę na ... >

Czytaj >
Duże dotacje do pomp ciepła w ramach programu „Moje Ciepło”

Dotacje mają pomóc w finansowaniu i montażu pomp ciepła w domach jednorodzinnych, a ich wysokość waha się od 7 do 21 tys. złotych. Sprawdź warunki.

Czytaj >
Wybierz swój kolor tynku

Kolory elewacji odgrywają bardzo istotną rolę – decydują o charakterze budynku. Jak dobrać kolor tyku do swojego domu?

Czytaj >
Czym kierować się przy ociepleniu poddasza?

Przez źle zaizolowany dach może uciekać od 10 do aż 25% ciepła! Podpowiadamy, jak tego uniknąć i po jakie produkty sięgnąć ocieplając swoje poddasze.

Czytaj >
Tynk, któremu smog niegroźny 

Jak się okazuje, smog może też wpływać destrukcyjnie na trwałość fasady budynku i jego wygląd. Jak więc wykonać elewację odporną na zanieczyszczenie atmosferyczne?

Czytaj >
69 tys. złotych na termomodernizację domu. Zmiany w programie Czyste Powietrze

W 2022 roku dzięki programowi Czyste Powietrze do mniej zamożnych Polaków trafi większe wsparcie finansowe – mogą otrzymać do 69 tys. złotych na wymianę tzw. kopciuchów i termomodernizację domu.

Czytaj >
Deklaracja dotycząca źródeł ciepła – do kiedy i gdzie musisz ją złożyć?

Każdy właściciel lub zarządca budynku zobowiązany jest do złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw. Dowiedz się kto i do kiedy powinien to zrobić?

Czytaj >