Organizatorzy

niebo

Nasza strategia odpowiedzialnego wzrostu opiera się na celu nadrzędnym Saint-Gobain: „Making the world a better home”, aby każdego dnia podejmować działania na rzecz uczynienia świata piękniejszym i bardziej zrównoważonym miejscem do życia.

Misją Saint-Gobain, wraz z ISOVER, RIGIPS i WEBER, jest tworzenie wspaniałych miejsc do życia i podnoszenie jakości codziennego życia. Nasze systemy zapewniają najwyższą jakość wykończenia powierzchni mieszkalnych i użytkowych, wysoki komfort termiczny i akustyczny oraz gwarantują bezpieczeństwo pożarowe.

ISOVER to wiodący producent wełny mineralnej szklanej i skalnej, oferujący szeroki wachlarz produktów do izolacji w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych.

Materiały izolacyjne ISOVER są przeznaczone do wszystkich zastosowań: izolacji dachów skośnych i płaskich, podłóg, przegród wewnętrznych, konstrukcji szkieletowych, fasad wentylowanych, ścian zewnętrznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym, systemów wentylacji i klimatyzacji. Chociaż są niewidoczne w zrealizowanych budynkach, odpowiadają za to, co najważniejsze – ciepło, ciszę, bezpieczeństwo, dobrą jakość powietrza oraz efektywność energetyczną i ochronę środowiska.

Materiałami ISOVER izolowano m.in.: Stadion Narodowy w Warszawie, Dworzec Główny i Rondo Sztuki w Katowicach czy też Stary Browar w Poznaniu.

Więcej informacji:

www.isover.pl

https://www.facebook.com/isoverpl

RIGIPS od ponad ćwierć wieku dostarcza na polski rynek najwyższej jakości innowacyjne płyty gipsowo-kartonowe oraz systemy suchej zabudowy wnętrz. Marka jest synonimem jakości płyt gipsowo-kartonowych w Polsce.

W ofercie RIGIPS można znaleźć między innymi okładziny ścienne, podwieszane sufity, ściany działowe oraz systemy zabudowy poddaszy. Produkty tej marki zapewniają nie tylko najwyższą jakość wykończenia budynków, ale także wysoki komfort akustyczny i bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Systemy RIGIPS są chętnie wybierane przez architektów i wykonawców do dużych projektów inwestycyjnych, a także budowy domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Na liście obiektów, do których stworzenia użyto rozwiązań RIGIPS, znajdują się między innymi: biurowiec Google Campus i dworce kolejowe we Wrocławiu i Krakowie.

Więcej informacji:

https://www.rigips.pl/

https://www.facebook.com/rigipspl/

WEBER już od ponad 25 lat jest aktywny w wielu segmentach polskiego rynku budowlanego – dostarcza systemy ociepleniowe, podłogowe, hydroizolacje oraz technologie napraw betonu, renowacji murów, wykańczania wnętrz, a także produkty do układania płytek.

Filozofia marki wyraża się w haśle „We care” – troszczymy się o ludzi i środowisko, w którym żyją. Weber zapewnia kompletne rozwiązania, które sprawiają, że życie klientów marki: wykonawców budowlanych i tych, którzy mieszkają w budynkach wykończonych w technologii Weber – jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Obecna bogata oferta produktowa i usługowa marki Weber czerpie z doświadczenia połączonych firm WEBER Terranova (elewacje), Maxit (podłogi) oraz Deitermann (hydroizolacje).

Więcej informacji:

https://www.pl.weber/

https://www.facebook.com/SaintGobainWeberPolska

Więcej informacji:

www.saint-gobain.pl

www.facebook.com/saintgobainPL/

tablet
  • Chcesz dowiedzieć się więcej o programie Czyste Powietrze?
  • Zastanawiasz się, działa ulga termomodernizacyjna oraz program Wspierania Termomodernizacji i Remontów?
  • Szukasz informacji na temat programu Stop Smog?
  • Chcesz poznać programy, które mają ruszyć w 2022 roku?
  • Jak i od czego zacząć termomodernizację domu?
  • Dlaczego warto wybrać systemowe rozwiązania do ocieplenia domu?
  • Jak ocieplić dach, ściany zewnętrzne oraz stropy nad nieogrzewaną piwnicą?