Smog w Polsce nie odpuszcza, a przekroczone normy zanieczyszczonego powietrza sięgają apogeum. Niesie to realne zagrożenie dla zdrowia i środowiska, nie bądźmy więc obojętni. Czas podjąć kolejne wyzwanie i zawalczyć o lepsze powietrze w swojej okolicy.

Do grona Ambasadorów kampanii Lepiej bez smogu dołączyła Beata Sadowska – dziennikarka telewizyjna, propagatorka idei slow life i aktywistka na rzecz ekologii. Wspólnie będziemy zachęcać do świadomego podejścia do problemu oraz podjęcia konkretnych działań o czyste powietrze.

Zdobywajmy wiedzę i reagujmy, ponieważ na smog są sposoby! Małymi krokami przygotujmy się do dużych zmian. Oczywiście tych wolnych od zanieczyszczeń.

Wyzwanie z Lepiej Bez Smogu


Wyzwanie #lepiejbezsmogu trafiło na ulice polskich miast. I to dosłownie! Niestety sytuacja wygląda źle, więc dłużej nie możemy tkwić w martwym punkcie. Skoro jesteśmy świadomi zagrożeń jakie niesie smogowy zabójca, czas podjąć z nim walkę.

To jest ten moment. Małymi krokami do dużych zmian. Do it!

Odwrócone graffiti, czyli napisy na chodnikach i murach wykonane wodą pokazują nam czym oddychamy. Nie posiadają jakichkolwiek środków chemicznych i są całkowicie EKO!


1

WYZWANIE

Sprawdź, czy smog Ciebie dotyczy?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMAJ
PRAKTYCZNY PORADNIK O TERMOMODERNIZACJI
W FORMIE E-BOOKA*


* Zapisując się zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.