Smog w Polsce nie odpuszcza, a przekroczone normy zanieczyszczonego powietrza sięgają apogeum. Niesie to realne zagrożenie dla zdrowia i środowiska, nie bądźmy więc obojętni. Czas podjąć kolejne wyzwanie i zawalczyć o lepsze powietrze w swojej okolicy.

Do grona Ambasadorów kampanii Lepiej bez smogu dołączyła Beata Sadowska – dziennikarka telewizyjna, propagatorka idei slow life i aktywistka na rzecz ekologii. Wspólnie będziemy zachęcać do świadomego podejścia do problemu oraz podjęcia konkretnych działań o czyste powietrze.

Zdobywajmy wiedzę i reagujmy, ponieważ na smog są sposoby! Małymi krokami przygotujmy się do dużych zmian. Oczywiście tych wolnych od zanieczyszczeń.

Wyzwanie z Lepiej Bez Smogu


Działamy w Polsce już od ponad 25 lat. Jesteśmy liderem wśród producentów wełny mineralnej oraz produktów do izolacji budynków. Wiemy, że dobra izolacja domu, to nie tylko wyższy komfort życia jego mieszkańców i większe oszczędności w rodzinnym budżecie. To przede wszystkim odpowiedzialność za środowisko, a w dłuższej perspektywie – za kolejne pokolenia.

Od początku działamy w duchu „zero waste” i realnie przyczyniamy się do eliminacji smogu. 70% surowców, które zużywamy do produkcji wełny szklanej ISOVER, to stłuczka szklana pochodząca z recyclingu, a dzięki naszej izolacji budynków znacznie zmniejszamy emisję szkodliwych substancji, gazów i pyłów do atmosfery.

Wierzymy, że w walce ze smogiem liczy się każdy, nawet najmniejszy gest. Niewiele potrzeba, by zmienić świat na lepsze – dołączysz do nas?

Organizator

organizator
sg-logo-new
organizator
sg-logo-new

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMAJ
PRAKTYCZNY PORADNIK O TERMOMODERNIZACJI
W FORMIE E-BOOKA*


* Zapisując się zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.