Smog w Polsce nie odpuszcza, a przekroczone normy zanieczyszczonego powietrza sięgają apogeum. Niesie to realne zagrożenie dla zdrowia i środowiska, nie bądźmy więc obojętni. Czas podjąć kolejne wyzwanie i zawalczyć o lepsze powietrze w swojej okolicy.

O smogu i jego negatywnych konsekwencjach mówi się dużo nierzadko używając języka strachu. Milczy się natomiast o tym, co realnie wpływa na poprawę jakości powietrza.

Projekt „Lepiej bez smogu” zwraca uwagę na pomijaną istotę efektywnej izolacji budynków w kontekście walki ze smogiem. Dzięki współpracy ze sportowcami, poprzez niestandardowe działania, pokazujemy, że poprawa jakości powietrza to nasz wspólny cel i wyzwanie, z którym niczym w rywalizacji sportowej musimy się zmierzyć.

Aby wygrać, musimy zabrać się do działania oraz wiedzieć jak. Przecież na smog są sprawdzone sposoby! Małymi krokami przygotujmy się do dużych zmian. Oczywiście tych wolnych od zanieczyszczeń.

Wyzwanie z Lepiej Bez Smogu


Działamy w Polsce już od ponad 25 lat. Jesteśmy liderem wśród producentów wełny mineralnej oraz produktów do izolacji budynków. Wiemy, że dobra izolacja domu, to nie tylko wyższy komfort życia jego mieszkańców i większe oszczędności w rodzinnym budżecie. To przede wszystkim odpowiedzialność za środowisko, a w dłuższej perspektywie – za kolejne pokolenia.

Od początku działamy w duchu „zero waste” i realnie przyczyniamy się do eliminacji smogu. 70% surowców, które zużywamy do produkcji wełny szklanej ISOVER, to stłuczka szklana pochodząca z recyklingu, a dzięki naszej izolacji budynków znacznie zmniejszamy emisję szkodliwych substancji, gazów i pyłów do atmosfery.

Wierzymy, że w walce ze smogiem liczy się każdy, nawet najmniejszy gest. Niewiele potrzeba, by zmienić świat na lepsze – dołączysz do nas?

Organizator

organizator
sg-logo-new
organizator
sg-logo-new

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA POCZĄTEK OTRZYMASZ OD NAS
PRAKTYCZNY PORADNIK O TERMOMODERNIZACJI
W FORMIE E-BOOKA*


    * Zapisując się zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.