Ambasadorzy

Beata Sadowska
„Małymi krokami do wielkich zmian.”

Znana dziennikarka i reporterka telewizyjna, hołdująca zasadzie: „małymi krokami do wielkich zmian”. Propagatorka idei slow life, z dużym naciskiem na codzienność we właściwym rytmie. Zaprawiona w boju aktywistka na rzecz ekologii.

Kamil Stoch
„Problem zanieczyszczonego powietrza jest mi szczególnie bliski.”

Trzykrotny indywidualny mistrz olimpijski, mistrz świata, wielokrotny triumfator zawodów pucharu świata w skokach narciarskich, jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Góral z krwi i kości o silnym poczuciu tożsamości regionalnej. Z miłości do gór i natury wspiera działania mające na celu poprawę stanu środowiska naturalnego.

Anka Dziedzic
„Kiedyś sądziłam, że smog jest głównie problemem Krakowa...”

Dyplomowana trenerka, blogerka, influencerka, propagatorka aktywnego stylu życia, autorka programów treningowych i książek o zdrowym żywieniu. Prywatnie żona i mama dwóch córeczek.

Antonio Lindback
„Zdecydowałem się wziąć udział w kampanii Lepiej bez smogu, ponieważ...”

Urodzony w Brazylii, szwedzki żużlowiec ścigający się w polskiej lidze. Dwukrotny zdobywca złotego medalu w Indywidualnych Mistrzostwach Świata na Żużlu. Wielki pasjonat narciarstwa i zwariowany tata, walczący o „skandynawskie” powietrze w Polsce.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA POCZĄTEK OTRZYMASZ OD NAS
PRAKTYCZNY PORADNIK O TERMOMODERNIZACJI
W FORMIE E-BOOKA*


    * Zapisując się zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.