1
Sprawdź, czy smog Ciebie dotyczy

Wiecie kim jest Mr. Smog? Jeśli nie, to w naszym filmie poznacie jego tożsamość i sposób, w jaki zatruwa powietrze. Chociaż to podstępny przeciwnik zagrażający zdrowiu, istnieją proste metody na zdemaskowanie jego działania. Pierwszym krokiem do zwycięstwa jest świadomość problemu, a do jej zwiększania przyczynia się akcja “Lepiej Bez Smogu”.


2
To czym palisz ma znaczenie

Kiedy wiecie już, że smog jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia, czas na poznanie jego źródeł.
Agata Wołkowiecka, ekspertka z firmy ISOVER, opowiada o najpoważniejszych przyczynach tego zjawiska. Z filmu dowiecie się także o narzędziu pozwalającym sprawdzić, w jakim stopniu dany materiał opałowy jest szkodliwy dla jakości powietrza.


3
Edukuj, uświadamiaj i działaj

Gdy przeciwnik jest już znany, najwyższa pora, by rozpocząć z nim walkę. W tym odcinku pokazujemy, że każdy z nas ma realny wpływ na jakość powietrza w swojej okolicy! Żeby podjąć rękawicę w starciu, nie trzeba być mocarzem, czasem wystarczą małe kroki i trochę konsekwencji. Dowiedzcie się co możecie zrobić.


4
Termoizolacja to inwestycja

Czy można połączyć dbanie o środowisko i oszczędzanie? Oczywiście! W naszym filmie wyjawiamy czym jest termomodernizacja i jakie korzyści może przynieść dla środowiska. Kuba Błażewicz, ekspert z firmy ISOVER, opowie także o możliwości dofinansowania, która sprawi, że walka ze smogiem będzie także walką z rozrzutnością.


ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
NA POCZĄTEK OTRZYMASZ OD NAS
PRAKTYCZNY PORADNIK O TERMOMODERNIZACJI
W FORMIE E-BOOKA*


    * Zapisując się zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.